HOVAX s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 26 020 | 32 559 | 26 643 | 26 584 | 35 438 | 39 473 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 26 020 | 32 835 | 26 919 | 27 136 | 36 198 | 39 473 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 153 | 6 428 | 77 | 44 | 8 669 | 10 322 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 824 | 1 336 | 1 750 | 2 000 | 2 437 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 867 | 540 | 435 | 250 | 437 | 1 622 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 20 000 | 20 043 | 20 071 | 20 092 | 20 092 | 20 092 |
| Vlastné imanie spolu | 25 867 | 26 407 | 26 842 | 27 092 | 27 529 | 29 151 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 180 | 0 | 0 | 9 319 | 15 973 | 46 404 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 072 | 693 | 616 | 401 | 889 | 2 055 |
| EBITDA | 1 072 | 693 | 616 | 401 | 889 | 2 055 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 020 | 635 | 512 | 294 | 777 | 1 962 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 867 | 540 | 435 | 250 | 437 | 1 622 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: HOVAX s. r. o.
Prehľad
HOVAX s. r. o. (IČO 53030133) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Rača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 46 404 €, čo je o 191 % viac ako rok predtým (15 973 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 204 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 622 € (3,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 39 473 € a vlastné imanie 29 151 € (miera samofinancovania 73,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.