FF Asset Management s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 4 648 | 21 968 | 2 365 | 413 | 3 303 | 92 305 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 23 550 | 25 800 | 45 925 | 35 925 | 25 238 |
| Spolu majetok | 4 648 | 45 518 | 28 165 | 46 338 | 39 228 | 117 543 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 0 | 39 232 | 21 613 | 39 417 | 30 077 | 103 170 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -352 | 1 237 | 1 551 | 1 921 | 3 927 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -352 | 1 638 | 315 | 370 | 2 230 | 5 221 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | — | — | 225 |
| Vlastné imanie spolu | 4 648 | 6 286 | 6 552 | 6 921 | 9 151 | 14 373 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 19 950 | 0 | 0 | 2 400 | 22 000 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -352 | 14 950 | -33 | 0 | 2 400 | 16 138 |
| EBITDA | -352 | 14 950 | -33 | 0 | 2 400 | 16 138 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -352 | 1 870 | 339 | 404 | 2 624 | 5 801 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -352 | 1 638 | 315 | 370 | 2 230 | 5 221 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: FF Asset Management s.r.o.
Prehľad
FF Asset Management s.r.o. (IČO 53033027) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Karlova Ves. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 22 000 €, čo je o 817 % viac ako rok predtým (2 400 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 5 221 € (23,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 117 543 € a vlastné imanie 14 373 € (miera samofinancovania 12,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.