DOTOS s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 9 088 | 19 518 | 20 803 | 23 324 | 25 462 | 39 850 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 9 088 | 19 518 | 20 803 | 23 324 | 25 462 | 39 850 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 755 | 1 913 | 630 | 934 | 981 | 2 765 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 3 167 | 11 974 | 14 543 | 16 760 | 18 851 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 3 333 | 9 271 | 2 569 | 2 217 | 2 091 | 12 604 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 167 | 630 | 630 | 630 | 630 |
| Vlastné imanie spolu | 8 333 | 17 605 | 20 173 | 22 390 | 24 481 | 37 085 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 9 253 | 20 075 | 17 272 | 16 307 | 23 533 | 31 915 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 3 922 | 10 926 | 3 040 | 2 629 | 2 619 | 14 022 |
| EBITDA | 3 922 | 10 926 | 3 040 | 2 629 | 2 619 | 14 022 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 3 922 | 10 926 | 3 038 | 2 629 | 2 619 | 14 022 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 3 333 | 9 271 | 2 569 | 2 217 | 2 091 | 12 604 |
| Osobné náklady | 282 | 483 | 483 | 3 783 | 4 362 | 4 444 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: DOTOS s.r.o.
Prehľad
DOTOS s.r.o. (IČO 53041259) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Slanec. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 31 915 €, čo je o 35,6 % viac ako rok predtým (23 533 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 28,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 12 604 € (39,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 4 444 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 39 850 € a vlastné imanie 37 085 € (miera samofinancovania 93,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.