GENTING s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2023Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 1 005 € (10 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2023
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 5 260 | 13 254 | 15 435 | 32 509 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 260 | 13 254 | 15 435 | 32 509 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | -417 | 1 756 | 126 | 19 186 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 677 | 5 681 | 9 107 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 677 | 5 821 | 4 628 | -981 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 197 |
| Vlastné imanie spolu | 5 677 | 11 498 | 15 309 | 13 323 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 7 605 | 21 652 | 17 935 | 20 055 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 807 | 6 923 | 4 819 | -121 |
| EBITDA | 807 | 6 923 | 4 819 | -121 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 796 | 6 850 | 4 628 | -238 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 677 | 5 821 | 4 628 | -981 |
| Osobné náklady | 272 | 272 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 817 | 1 005 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: GENTING s. r. o.
Prehľad
GENTING s. r. o. (IČO 53053214) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Sasinkovo. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2023 boli 20 055 €, čo je o 11,8 % viac ako rok predtým (17 935 €). Od roku 2020 do roku 2023 tržby rástli v priemere o 38,2 % ročne. Rok 2023 skončil stratou 981 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 4 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2023 mala spoločnosť aktíva 32 509 € a vlastné imanie 13 323 € (miera samofinancovania 41,0 %).
Na čo upozorniť
Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2023.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.