HDD SK s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 332 306 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 3 209 307 | 3 998 435 | 4 213 828 | 4 319 462 | 5 052 494 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 279 404 | 224 670 | 183 814 | 332 306 | 466 808 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -114 | 5 790 | 10 460 | 273 | 273 |
| Spolu majetok | 692 383 | 774 725 | 689 779 | 1 058 974 | 914 618 |
| Záväzky spolu | 408 093 | 538 765 | 490 005 | 720 895 | 442 033 |
| Vlastné imanie spolu | 284 290 | 235 960 | 199 774 | 338 079 | 472 581 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 273 000 | 220 000 | 194 001 | 332 306 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: HDD SK s. r. o.
Prehľad
HDD SK s. r. o. (IČO 53056167) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Juh. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n. (SK NACE 2829). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 5 052 494 €, čo je o 17,0 % viac ako rok predtým (4 319 462 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 466 808 € (9,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 109 294 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 914 618 € a vlastné imanie 472 581 € (miera samofinancovania 51,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.