Tatra Suites Holding s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 7 862 | 14 384 | 43 977 | 47 869 | 44 532 | 171 951 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 17 911 | 12 794 | 7 676 |
| Spolu majetok | 7 862 | 14 384 | 43 977 | 65 780 | 57 326 | 179 627 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 4 593 | 10 355 | 44 827 | 62 059 | 59 527 | 165 769 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -1 732 | -1 009 | -5 887 | -1 317 | -7 238 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -1 731 | 761 | -4 879 | 4 570 | -5 922 | 16 058 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 38 | 38 | 38 | 38 |
| Vlastné imanie spolu | 3 269 | 4 029 | -850 | 3 721 | -2 201 | 13 858 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 898 | 109 215 | 376 143 | 501 222 | 511 535 | 946 838 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 720 | 1 649 | -2 629 | 7 954 | 466 | 22 816 |
| EBITDA | -1 720 | 1 649 | -2 629 | 10 513 | 5 583 | 27 934 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -1 731 | 1 479 | -2 798 | 6 248 | -2 082 | 20 390 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 731 | 761 | -4 879 | 4 570 | -5 922 | 16 058 |
| Osobné náklady | 0 | 1 321 | 13 935 | 26 663 | 13 319 | 1 831 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 2 559 | 5 117 | 5 118 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Tatra Suites Holding s. r. o.
Prehľad
Tatra Suites Holding s. r. o. (IČO 53058151) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Poprad. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: turistické a iné krátkodobé ubytovanie (SK NACE 5520).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 946 838 €, čo je o 85,1 % viac ako rok predtým (511 535 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 302 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 16 058 € (1,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 831 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 179 627 € a vlastné imanie 13 858 € (miera samofinancovania 7,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.