OP Varadka, s. r. o., r. s. p.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 4 300 | 13 156 | 863 277 | 311 750 | 1 259 076 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -4 340 | -1 549 | 18 189 | 2 460 | 9 647 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -5 137 | -9 477 | -11 026 | 7 163 | 8 623 |
| Spolu majetok | 76 895 | 77 186 | 220 066 | 335 503 | 670 487 |
| Záväzky spolu | 81 372 | 83 212 | 207 903 | 320 880 | 646 217 |
| Vlastné imanie spolu | -4 477 | -6 026 | 12 163 | 14 623 | 24 270 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok17
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky
- 2025 Úč MUJ
- 2025 Úč MUJ
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky
- 2024 Úč MUJ
- 2024 Úč MUJ
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Úč MUJ
- 2023 Úč MUJ
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Úč MUJ
- 2022 Úč MUJ
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Úč MUJ
- 2021 Úč MUJ
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Zhrnutie: OP Varadka, s. r. o., r. s. p.
Prehľad
OP Varadka, s. r. o., r. s. p. (IČO 53067347) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Nižná Polianka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti súvisiace s krajinnou úpravou (SK NACE 8130). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 259 076 €, čo je o 304 % viac ako rok predtým (311 750 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 226 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 9 647 € (0,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 64 880 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 670 487 € a vlastné imanie 24 270 € (miera samofinancovania 3,6 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.