STAVOMAL, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 1 587 898 | 803 968 | 1 166 549 | 1 212 981 | 1 654 701 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 96 926 | 162 377 | 198 806 | 147 877 |
| Spolu majetok | 5 000 | 1 587 898 | 900 894 | 1 332 979 | 1 415 199 | 1 811 444 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 0 | 1 568 678 | 847 521 | 1 215 771 | 1 274 815 | 1 648 135 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 13 720 | 47 871 | 111 635 | 134 787 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | 14 220 | 34 153 | 63 837 | 23 249 | 23 022 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 19 220 | 53 373 | 117 208 | 140 384 | 163 309 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 1 663 268 | 2 020 306 | 3 960 371 | 2 174 529 | 3 233 791 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | 18 132 | 48 713 | 98 348 | 48 783 | 52 884 |
| EBITDA | — | 18 132 | 51 028 | 126 915 | 87 801 | 105 717 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | 18 012 | 45 520 | 82 582 | 35 114 | 33 380 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 14 220 | 34 153 | 63 837 | 23 249 | 23 022 |
| Osobné náklady | — | 0 | 120 | 233 791 | 231 111 | 169 006 |
| Odpisy | — | 0 | 2 315 | 28 567 | 39 018 | 52 833 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: STAVOMAL, s.r.o.
Prehľad
STAVOMAL, s.r.o. (IČO 53070569) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Galanta. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 3 233 791 €, čo je o 48,7 % viac ako rok predtým (2 174 529 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 18,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 23 022 € (0,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 169 006 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 811 444 € a vlastné imanie 163 309 € (miera samofinancovania 9,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.