Inktera, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 5 000 | 7 174 | 6 843 | 40 700 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 562 |
| Spolu majetok | 5 000 | 5 000 | 7 174 | 6 843 | 43 262 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 0 | 0 | 2 208 | 1 489 | 20 309 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | -34 | 335 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 0 | 0 | -34 | 388 | 17 598 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | — | 20 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 5 000 | 4 966 | 5 354 | 22 953 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 3 560 | 10 625 | 40 735 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 0 | 0 | -25 | 728 | 20 924 |
| EBITDA | 0 | 0 | -25 | 728 | 20 979 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 0 | 0 | -34 | 728 | 19 309 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 0 | 0 | -34 | 388 | 17 598 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 55 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Inktera, s. r. o.
Prehľad
Inktera, s. r. o. (IČO 53075005) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a lízing rekreačných a športových potrieb (SK NACE 7721).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 40 735 €, čo je o 283 % viac ako rok predtým (10 625 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 17 598 € (43,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 43 262 € a vlastné imanie 22 953 € (miera samofinancovania 53,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.