STARFOL Slovakia, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 12 000 € (38 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 4 659 | 28 756 | 52 494 | 155 068 | 199 330 | 238 246 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 14 564 | 10 195 | 5 826 | 1 457 | 0 |
| Spolu majetok | 4 659 | 43 320 | 62 689 | 160 894 | 200 787 | 238 246 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 076 | 40 283 | 54 912 | 125 495 | 164 079 | 177 256 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -1 416 | -7 963 | -3 461 | 14 646 | 19 208 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -1 417 | -6 547 | 4 740 | 29 123 | 16 562 | 36 282 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 6 000 | 6 000 | 4 737 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 3 583 | 3 037 | 7 777 | 35 399 | 36 708 | 60 990 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 42 736 | 199 540 | 443 748 | 536 607 | 714 014 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 396 | -6 473 | 5 131 | 36 209 | 21 311 | 46 164 |
| EBITDA | -1 396 | -3 560 | 9 500 | 40 578 | 25 680 | 47 620 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -1 417 | -6 547 | 5 089 | 36 161 | 21 269 | 46 122 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 417 | -6 547 | 4 740 | 29 123 | 16 562 | 36 282 |
| Osobné náklady | 0 | 8 635 | 14 237 | 21 829 | 25 586 | 28 022 |
| Odpisy | 0 | 2 913 | 4 369 | 4 369 | 4 369 | 1 456 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 11 016 | 12 000 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: STARFOL Slovakia, s. r. o.
Prehľad
STARFOL Slovakia, s. r. o. (IČO 53089375) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákladná cestná doprava (SK NACE 4941). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 714 014 €, čo je o 33,1 % viac ako rok predtým (536 607 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 36 282 € (5,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 28 022 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 238 246 € a vlastné imanie 60 990 € (miera samofinancovania 25,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.