Swift Deal s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 113 | 42 373 | 460 409 | 418 912 | 461 930 | 461 930 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 5 730 | 4 298 | 5 731 | 5 731 |
| Spolu majetok | 5 113 | 42 373 | 466 139 | 423 210 | 467 661 | 467 661 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 107 | 19 298 | 424 707 | 399 991 | 361 380 | 361 380 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 6 | 18 075 | 18 075 | 6 | 6 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 6 | 18 069 | 18 357 | 144 | -7 754 | -7 754 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | — | 109 029 | 109 029 |
| Vlastné imanie spolu | 5 006 | 23 075 | 41 432 | 23 219 | 106 281 | 106 281 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 400 | 99 841 | 386 925 | 622 540 | 409 596 | 409 596 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 15 | 23 542 | 24 150 | 9 964 | 4 814 | 4 814 |
| EBITDA | 15 | 23 542 | 24 150 | 11 397 | 4 814 | 4 814 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 15 | 22 885 | 23 343 | 695 | -5 834 | -5 834 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 6 | 18 069 | 18 357 | 144 | -7 754 | -7 754 |
| Osobné náklady | 0 | 6 174 | 21 380 | 29 817 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 1 433 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 18 357 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Swift Deal s. r. o.
Prehľad
Swift Deal s. r. o. (IČO 53092511) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba bižutérie a podobných predmetov (SK NACE 3213). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 409 596 €, na úrovni predchádzajúceho roka. Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 300 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 7 754 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 467 661 € a vlastné imanie 106 281 € (miera samofinancovania 22,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.