MJ Audit s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 52 503 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 80 095 | 247 238 | 173 234 | 193 743 | 212 986 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 39 952 | 108 872 | 39 359 | 52 503 | 50 534 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 68 332 | 175 553 | 158 662 | 121 128 | 153 979 |
| Záväzky spolu | 22 880 | 61 181 | 113 803 | 63 125 | 97 945 |
| Vlastné imanie spolu | 45 452 | 114 372 | 44 859 | 58 003 | 56 034 |
| Vypočítané dividendy | 11 055 | 39 952 | 108 872 | 39 359 | 52 503 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MJ Audit s. r. o.
Prehľad
MJ Audit s. r. o. (IČO 53097459) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Stará Ľubovňa. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 212 986 €, čo je o 9,9 % viac ako rok predtým (193 743 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 56,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 50 534 € (23,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 97 699 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 153 979 € a vlastné imanie 56 034 € (miera samofinancovania 36,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.