HNet s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 20 486 € (7 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 129 402 | 153 520 | 167 758 | 197 621 | 232 288 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 88 108 | 67 839 | 85 371 | 103 667 | 97 452 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 41 829 | 109 936 | 147 775 | 205 146 | 287 827 |
| Spolu majetok | 152 920 | 213 048 | 260 873 | 385 663 | 432 030 |
| Záväzky spolu | 17 983 | 30 273 | 22 727 | 71 850 | 41 251 |
| Vlastné imanie spolu | 134 937 | 182 775 | 238 146 | 313 813 | 390 779 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 20 001 | 30 000 | 28 000 | 20 486 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: HNet s. r. o.
Prehľad
HNet s. r. o. (IČO 53099117) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Rača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba počítačov a periférnych zariadení (SK NACE 2620).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 232 288 €, čo je o 17,5 % viac ako rok predtým (197 621 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 36,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 97 452 € (42,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 432 030 € a vlastné imanie 390 779 € (miera samofinancovania 90,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.