ULUS GLOBAL s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 725 | 242 536 | 324 215 | 406 524 | 515 526 | 853 396 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 15 000 | 25 000 | 25 000 |
| Spolu majetok | 5 873 | 242 930 | 325 052 | 671 474 | 776 821 | 1 114 060 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 575 | 221 288 | 340 980 | 674 771 | 787 955 | 1 039 466 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 298 | 16 642 | -20 928 | -8 297 | -16 135 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 298 | 16 344 | -37 570 | 12 631 | -7 837 | 85 729 |
| Vlastné imanie spolu | 5 298 | 21 642 | -15 928 | -3 297 | -11 134 | 74 594 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 1 140 | 337 350 | 1 860 893 | 1 313 874 | 1 376 779 | 1 533 123 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 303 | 26 357 | -25 337 | 35 842 | 17 995 | 105 904 |
| EBITDA | 303 | 26 357 | -25 337 | 35 842 | 17 995 | 105 904 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 298 | 26 262 | -27 719 | 31 662 | 13 015 | 101 674 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 298 | 16 344 | -37 570 | 12 631 | -7 837 | 85 729 |
| Osobné náklady | 652 | 2 681 | 105 354 | 168 812 | 182 405 | 221 068 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ULUS GLOBAL s. r. o.
Prehľad
ULUS GLOBAL s. r. o. (IČO 53105184) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: zemné práce (SK NACE 4312). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 533 123 €, čo je o 11,4 % viac ako rok predtým (1 376 779 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 322 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 85 729 € (5,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 221 068 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 114 060 € a vlastné imanie 74 594 € (miera samofinancovania 6,7 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.