ELI SK s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 36 451 | 370 181 | 207 102 | 54 943 | 56 785 | 49 024 |
| Neobežný majetok spolu | 88 066 | 45 927 | 151 569 | 246 652 | 215 388 | 76 830 |
| Spolu majetok | 124 517 | 416 108 | 358 671 | 301 595 | 272 173 | 125 854 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 121 716 | 404 345 | 371 857 | 396 116 | 359 822 | 203 938 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -2 199 | 6 314 | -63 235 | -99 969 | -93 149 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -2 199 | 8 962 | -24 948 | -36 734 | 6 872 | 9 565 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 448 | 448 | 448 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 2 801 | 11 763 | -13 186 | -94 521 | -87 649 | -78 084 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 142 777 | 263 143 | 348 933 | 136 618 | 102 003 | 44 486 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 960 | 12 046 | -24 731 | -36 583 | 7 989 | 10 681 |
| EBITDA | 7 539 | 33 418 | 2 840 | -4 524 | 39 253 | 34 145 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -2 199 | 11 391 | -24 948 | -36 734 | 7 832 | 10 525 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -2 199 | 8 962 | -24 948 | -36 734 | 6 872 | 9 565 |
| Osobné náklady | 20 202 | 26 959 | 30 584 | 17 358 | 7 152 | 6 446 |
| Odpisy | 9 499 | 21 372 | 27 571 | 32 059 | 31 264 | 23 464 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 44 601 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: ELI SK s. r. o.
Prehľad
ELI SK s. r. o. (IČO 53106881) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Velčice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: omietkarské práce (SK NACE 4331). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 44 486 €, čo je o 56,4 % menej ako rok predtým (102 003 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 20,8 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 9 565 € (21,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 446 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-78 084 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.