Jonah Group s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 13 826 | 31 824 | 592 | 32 678 | 3 371 | 21 491 |
| Neobežný majetok spolu | 6 892 | 13 594 | 50 284 | 84 581 | 35 720 | -34 224 |
| Spolu majetok | 20 718 | 45 418 | 50 876 | 117 259 | 39 091 | -12 733 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 15 204 | 39 235 | 44 512 | 121 580 | 53 677 | 584 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 514 | 514 | 695 | -9 990 | -20 255 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 514 | 669 | 181 | -10 685 | -10 265 | 1 269 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 669 | 669 | 669 | 669 |
| Vlastné imanie spolu | 5 514 | 6 183 | 6 364 | -4 321 | -14 586 | -13 317 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 12 000 | 23 500 | 37 800 | 43 760 | 46 915 | 50 937 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 605 | 2 866 | 5 057 | -4 915 | 37 | -6 224 |
| EBITDA | 1 313 | 7 135 | 19 136 | 16 168 | 21 705 | 4 628 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 605 | 804 | 302 | -10 685 | -9 305 | 2 229 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 514 | 669 | 181 | -10 685 | -10 265 | 1 269 |
| Osobné náklady | 3 531 | 2 272 | 1 899 | 1 384 | 1 641 | 1 981 |
| Odpisy | 708 | 4 269 | 14 079 | 21 083 | 21 668 | 10 852 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Jonah Group s. r. o.
Prehľad
Jonah Group s. r. o. (IČO 53110200) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Sídlisko KVP. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: dodávka jedál (SK NACE 5621). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 50 937 €, čo je o 8,6 % viac ako rok predtým (46 915 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 33,5 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 269 € (2,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 981 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-13 317 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.