Perdix s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2023Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2023
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 10 020 | 42 721 | 147 683 | 142 601 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 58 263 | 19 196 | 0 |
| Spolu majetok | 10 020 | 100 984 | 166 879 | 142 601 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 20 | 65 348 | 127 477 | 103 098 |
| Základné imanie | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 24 636 | 28 402 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | 25 636 | 3 766 | 101 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 1 000 | 1 000 |
| Vlastné imanie spolu | 10 000 | 35 636 | 39 402 | 39 503 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 45 000 | 498 629 | 500 725 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | 30 630 | 10 996 | 11 904 |
| EBITDA | — | 33 380 | 22 746 | 23 233 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | 30 352 | 8 127 | 1 450 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 25 636 | 3 766 | 101 |
| Osobné náklady | — | 0 | 41 751 | 45 504 |
| Odpisy | — | 2 750 | 11 750 | 11 329 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Perdix s.r.o.
Prehľad
Perdix s.r.o. (IČO 53112857) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 10 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2023 boli 500 725 €, na úrovni predchádzajúceho roka. Od roku 2021 do roku 2023 tržby rástli v priemere o 234 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2023 bol 101 € (0,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2023 boli 45 504 €. Ku koncu roka 2023 mala spoločnosť aktíva 142 601 € a vlastné imanie 39 503 € (miera samofinancovania 27,7 %).
Na čo upozorniť
Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2023.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.