M - STAV s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2022Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2022
| 2020 | 2021 | 2022 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 15 140 | 21 031 | 25 331 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 25 104 | 18 354 |
| Spolu majetok | 15 140 | 46 135 | 43 685 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 1 989 | 26 782 | 20 267 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 8 151 | 14 353 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 8 151 | 6 202 | 4 065 |
| Vlastné imanie spolu | 13 151 | 19 353 | 23 418 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 46 533 | 74 912 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 9 601 | 7 115 | 5 368 |
| EBITDA | 9 601 | 9 011 | 12 118 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 9 590 | 7 851 | 5 146 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 8 151 | 6 202 | 4 065 |
| Osobné náklady | 0 | 873 | 6 688 |
| Odpisy | 0 | 1 896 | 6 750 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: M - STAV s. r. o.
Prehľad
M - STAV s. r. o. (IČO 53116062) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Čadca. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: murovanie a murárske práce (SK NACE 4391). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2022 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Zisk po zdanení za rok 2022 bol 4 065 €. Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2022 boli 6 688 €. Ku koncu roka 2022 mala spoločnosť aktíva 43 685 € a vlastné imanie 23 418 € (miera samofinancovania 53,6 %).
Na čo upozorniť
Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2022.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.