StavBag s.r.o.Aktívna

IČO 53116542Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2020Horná Potôň

Finančný prehľad

144 272 €-1,8%
Tržby 2025
+88,8%
Priemerný ročný rast 2020–2025
050 tis.100 tis.150 tis.200 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
050 tis.100 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu5 11928 53929 64819 02932 40424 793
Neobežný majetok spolu027 86270 30446 90532 25629 305
Spolu majetok5 11956 40199 95265 93464 66054 098
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu12847 48788 99550 77346 59133 946
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov0-93 9145 95710 16213 069
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-93 9232 0434 2042 9072 083
Vlastné imanie spolu4 9918 91410 95715 16118 06920 152
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)6 015188 497135 764179 995146 942144 272
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-96 1985 46411 3858 5085 365
EBITDA-914 48120 46734 78433 15723 866
Výsledok hospodárenia pred zdanením-95 2202 6695 5223 8673 043
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-93 9232 0434 2042 9072 083
Osobné náklady000006 591
Odpisy08 28315 00323 39924 64918 501
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: StavBag s.r.o.

Prehľad

StavBag s.r.o. (IČO 53116542) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Horná Potôň. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 144 272 €, čo je o 1,8 % menej ako rok predtým (146 942 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 88,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 083 € (1,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 591 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 54 098 € a vlastné imanie 20 152 € (miera samofinancovania 37,3 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

StavBag s.r.o. – IČO 53116542 — icoprofil.sk