NADAKO s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 9 770 | 165 913 | 445 029 | 425 951 | 393 043 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 000 | 9 770 | 165 913 | 445 029 | 425 951 | 393 043 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 0 | 5 025 | 161 632 | 441 694 | 442 687 | 412 885 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | -255 | -719 | -1 665 | -21 736 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | -255 | -464 | -946 | -20 071 | -3 106 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 4 745 | 4 281 | 3 335 | -16 736 | -19 842 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 0 | 0 | 0 | 233 333 | 11 497 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | -255 | -400 | -850 | -19 015 | -2 050 |
| EBITDA | — | -255 | -400 | -850 | -19 015 | -2 050 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | -255 | -464 | -946 | -19 111 | -2 146 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | -255 | -464 | -946 | -20 071 | -3 106 |
| Osobné náklady | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: NADAKO s.r.o.
Prehľad
NADAKO s.r.o. (IČO 53122143) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Dunajská Streda. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100).
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 11 497 €, čo je o 95,1 % menej ako rok predtým (233 333 €). Rok 2025 skončil stratou 3 106 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 5 sledovaných rokoch.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-19 842 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.