Suang s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 32 181 | 5 053 | 11 601 | 12 528 | 2 342 | 41 505 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 32 181 | 5 053 | 11 601 | 12 528 | 2 342 | 41 505 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 27 044 | -30 | 6 105 | 6 235 | -7 753 | 28 452 |
| Základné imanie | 4 750 | 4 750 | 4 750 | 4 750 | 4 782 | 4 782 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 138 | 83 | 496 | 1 292 | 5 063 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 137 | -55 | 413 | 797 | 3 771 | 2 958 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 |
| Vlastné imanie spolu | 5 137 | 5 083 | 5 496 | 6 293 | 10 095 | 13 053 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 47 540 | 0 | 6 626 | 31 567 | 155 109 | 131 970 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 401 | 0 | 594 | 1 065 | 4 883 | 4 015 |
| EBITDA | 1 401 | 0 | 594 | 1 065 | 4 883 | 4 015 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 161 | -55 | 486 | 969 | 4 783 | 3 918 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 137 | -55 | 413 | 797 | 3 771 | 2 958 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Suang s. r. o.
Prehľad
Suang s. r. o. (IČO 53122470) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ (SK NACE 9623).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 131 970 €, čo je o 14,9 % menej ako rok predtým (155 109 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 22,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 958 € (2,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 41 505 € a vlastné imanie 13 053 € (miera samofinancovania 31,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.