MK-STAVBY plus, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 6 077 | 4 424 | 17 093 | 41 838 | 59 469 | 110 642 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 042 | 94 648 |
| Spolu majetok | 6 077 | 4 424 | 17 093 | 41 838 | 81 511 | 205 290 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 178 | 141 | 12 817 | 28 285 | 63 928 | 178 996 |
| Základné imanie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 5 599 | 3 983 | 3 976 | 13 253 | 17 283 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 5 899 | -1 616 | -7 | 9 277 | 4 234 | 1 253 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 300 | 300 | 300 | 96 | 7 758 |
| Vlastné imanie spolu | 5 899 | 4 283 | 4 276 | 13 553 | 17 583 | 26 294 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 41 333 | 7 052 | 15 500 | 50 000 | 125 761 | 225 266 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 5 959 | -667 | 85 | 11 826 | 5 883 | 2 585 |
| EBITDA | 5 959 | -667 | 85 | 11 826 | 6 841 | 20 215 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 5 899 | -731 | 18 | 11 734 | 5 843 | 2 282 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 5 899 | -1 616 | -7 | 9 277 | 4 234 | 1 253 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 958 | 17 630 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MK-STAVBY plus, s.r.o.
Prehľad
MK-STAVBY plus, s.r.o. (IČO 53125444) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Detva. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: murovanie a murárske práce (SK NACE 4391). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 225 266 €, čo je o 79,1 % viac ako rok predtým (125 761 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 40,4 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 253 € (0,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 205 290 € a vlastné imanie 26 294 € (miera samofinancovania 12,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.