jednanula s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 11 767 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 18 125 | 22 085 | 12 515 | 37 266 | 19 679 | 12 806 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 868 |
| Spolu majetok | 18 125 | 22 085 | 12 515 | 37 266 | 19 679 | 14 674 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 2 170 | 1 121 | 1 184 | 4 097 | 2 412 | 1 921 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 10 955 | 964 | 5 831 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 10 955 | 5 009 | 5 367 | 21 838 | 11 767 | 7 253 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 15 955 | 20 964 | 11 331 | 33 169 | 17 267 | 12 753 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 13 795 | 9 230 | 8 876 | 30 002 | 24 023 | 21 325 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 12 901 | 5 931 | 6 328 | 25 757 | 13 905 | 8 020 |
| EBITDA | 12 901 | 5 931 | 6 328 | 25 757 | 13 905 | 8 101 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 12 888 | 5 893 | 6 314 | 25 727 | 13 843 | 8 059 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 10 955 | 5 009 | 5 367 | 21 838 | 11 767 | 7 253 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 696 | 1 622 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 81 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 15 000 | 0 | 27 669 | 11 767 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: jednanula s. r. o.
Prehľad
jednanula s. r. o. (IČO 53128613) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Sever. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 21 325 €, čo je o 11,2 % menej ako rok predtým (24 023 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 9,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 7 253 € (34,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 622 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 14 674 € a vlastné imanie 12 753 € (miera samofinancovania 86,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.