ONLINE TORO digital s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 11 333 | 13 102 | 14 362 | 22 875 | 25 308 | 66 763 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 2 000 | 155 980 | 154 666 | 133 133 | 118 527 |
| Spolu majetok | 11 333 | 15 102 | 170 342 | 177 541 | 158 441 | 185 290 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 050 | 2 919 | 156 470 | 163 189 | 143 610 | 169 423 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 5 019 | 6 824 | 8 429 | 8 884 | 9 339 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 5 283 | 1 900 | 1 689 | 479 | 479 | 1 036 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 264 | 359 | 444 | 468 | 492 |
| Vlastné imanie spolu | 10 283 | 12 183 | 13 872 | 14 352 | 14 831 | 15 867 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 23 085 | 52 200 | 52 886 | 57 815 | 166 713 | 369 582 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 6 233 | 2 462 | 8 330 | 6 525 | 7 201 | 8 641 |
| EBITDA | 6 233 | 2 462 | 24 795 | 25 112 | 27 663 | 29 103 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 6 233 | 2 419 | 2 720 | 783 | 1 439 | 2 956 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 5 283 | 1 900 | 1 689 | 479 | 479 | 1 036 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 16 465 | 18 587 | 20 462 | 20 462 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ONLINE TORO digital s. r. o.
Prehľad
ONLINE TORO digital s. r. o. (IČO 53132351) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Vrakuňa. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 369 582 €, čo je o 122 % viac ako rok predtým (166 713 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 74,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 036 € (0,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 185 290 € a vlastné imanie 15 867 € (miera samofinancovania 8,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.