Vila Justícia Reality s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 300 | 10 164 | 12 935 | 13 938 | 13 766 | 13 848 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 1 | 1 | 1 | 688 | 1 313 |
| Spolu majetok | 5 300 | 10 165 | 12 936 | 13 939 | 14 454 | 15 161 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 176 | 773 | 531 | 1 070 | 889 | 1 324 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 118 | 4 173 | 7 034 | 7 475 | 8 137 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 124 | 4 268 | 3 012 | 465 | 697 | 272 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 6 | 220 | 370 | 393 | 428 |
| Vlastné imanie spolu | 5 124 | 9 392 | 12 405 | 12 869 | 13 565 | 13 837 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 300 | 6 320 | 3 640 | 3 030 | 3 790 | 1 760 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 146 | 5 069 | 3 640 | 791 | 1 134 | 708 |
| EBITDA | 146 | 5 069 | 3 640 | 791 | 1 134 | 708 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 146 | 5 021 | 3 544 | 695 | 1 037 | 612 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 124 | 4 268 | 3 012 | 465 | 697 | 272 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 136 | 68 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Vila Justícia Reality s.r.o.
Prehľad
Vila Justícia Reality s.r.o. (IČO 53133439) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 760 €, čo je o 53,6 % menej ako rok predtým (3 790 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 42,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 272 € (15,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 68 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 15 161 € a vlastné imanie 13 837 € (miera samofinancovania 91,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.