IRON DELIVERY s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 1 101 € (1 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 31 175 | 120 244 | 211 034 | 248 223 | 244 184 | 270 538 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 15 459 | 8 148 | 18 013 | 18 049 | 11 387 |
| Spolu majetok | 31 175 | 135 703 | 219 182 | 266 236 | 262 233 | 281 925 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 7 751 | 53 483 | 103 696 | 134 317 | 127 697 | 147 792 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 18 424 | 77 220 | 109 986 | 126 419 | 127 935 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 18 424 | 58 796 | 33 266 | 16 433 | 2 617 | 698 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 23 424 | 82 220 | 115 486 | 131 919 | 134 536 | 134 133 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 48 486 | 197 887 | 250 896 | 338 082 | 415 837 | 484 492 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 21 981 | 76 065 | 45 323 | 26 483 | 11 006 | 7 931 |
| EBITDA | 21 981 | 79 888 | 52 634 | 33 567 | 18 341 | 14 594 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 21 722 | 74 599 | 42 265 | 20 596 | 4 537 | 2 618 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 18 424 | 58 796 | 33 266 | 16 433 | 2 617 | 698 |
| Osobné náklady | 3 713 | 22 792 | 36 965 | 50 098 | 71 848 | 88 996 |
| Odpisy | 0 | 3 823 | 7 311 | 7 084 | 7 335 | 6 663 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 101 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: IRON DELIVERY s.r.o.
Prehľad
IRON DELIVERY s.r.o. (IČO 53134851) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Juh. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: dodávka jedál (SK NACE 5621). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 484 492 €, čo je o 16,5 % viac ako rok predtým (415 837 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 58,5 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 698 € (0,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 88 996 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 281 925 € a vlastné imanie 134 133 € (miera samofinancovania 47,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.