Archivačná a registratúrna, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 041 | 5 050 | 5 361 | 5 231 | 5 217 | 10 645 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 041 | 5 050 | 5 361 | 5 231 | 5 217 | 10 645 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 6 | 30 | 77 | 30 | 440 | 840 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 35 | 20 | 285 | 201 | -224 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 35 | -15 | 264 | -84 | -424 | 5 029 |
| Vlastné imanie spolu | 5 035 | 5 020 | 5 284 | 5 201 | 4 777 | 9 805 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 2 591 | 0 | 4 750 | 0 | 0 | 6 000 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 41 | 0 | 400 | 0 | 0 | 5 459 |
| EBITDA | 41 | 0 | 400 | 0 | 0 | 5 459 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 41 | -15 | 311 | -84 | -84 | 5 369 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 35 | -15 | 264 | -84 | -424 | 5 029 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Zhrnutie: Archivačná a registratúrna, s. r. o.
Prehľad
Archivačná a registratúrna, s. r. o. (IČO 53136951) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Prievidza. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti archívov (SK NACE 9112).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 6 000 €. Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 18,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 5 029 € (83,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 10 645 € a vlastné imanie 9 805 € (miera samofinancovania 92,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.