InoHealth I j.s.a.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2024
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 6 822 | 6 920 | 4 169 | 758 | 514 |
| Neobežný majetok spolu | 158 253 | 222 378 | 229 220 | 223 583 | 0 |
| Spolu majetok | 165 075 | 229 298 | 233 389 | 224 341 | 514 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 110 329 | 169 593 | 173 863 | 182 504 | 4 744 |
| Základné imanie | 2 000 | 2 000 | 2 000 | 2 000 | 2 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -1 661 | 3 298 | 3 118 | -14 570 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -1 661 | 4 959 | -179 | -17 688 | -229 534 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 54 407 | 54 407 | 54 407 | 54 407 | 237 874 |
| Vlastné imanie spolu | 54 746 | 59 705 | 59 526 | 41 837 | -4 230 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 859 | -1 874 | -1 949 | -7 013 | -220 334 |
| EBITDA | -1 859 | -1 874 | -1 949 | -7 013 | -843 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -1 661 | 4 959 | -179 | -17 688 | -229 194 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 661 | 4 959 | -179 | -17 688 | -229 534 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 219 491 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: InoHealth I j.s.a.
Prehľad
InoHealth I j.s.a. (IČO 53139160) je jednoduchá spoločnosť na akcie. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Základné imanie je 2 000 €.
Hospodárenie
V roku 2024 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2024 skončil stratou 229 534 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 5 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2024 záporné (-4 230 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.