Stevio s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 23 299 | 29 057 | 36 785 | 41 237 | 51 507 |
| Neobežný majetok spolu | 1 862 | 1 342 | 822 | 303 | 79 |
| Spolu majetok | 25 161 | 30 399 | 37 607 | 41 540 | 51 586 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 3 408 | 2 596 | 1 847 | 3 039 | 2 398 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 10 837 | 16 751 | 22 803 | 29 124 | 33 501 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 5 916 | 6 052 | 7 957 | 4 377 | 10 687 |
| Vlastné imanie spolu | 21 753 | 27 803 | 35 760 | 38 501 | 49 188 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 66 638 | 73 287 | 79 055 | 82 280 | 80 240 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 7 493 | 7 661 | 7 711 | 4 915 | 10 422 |
| EBITDA | 7 709 | 8 180 | 8 231 | 5 435 | 10 646 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 7 488 | 7 661 | 7 957 | 5 386 | 10 687 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 5 916 | 6 052 | 7 957 | 4 377 | 10 687 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 216 | 519 | 520 | 520 | 224 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 1 636 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Stevio s. r. o.
Prehľad
Stevio s. r. o. (IČO 53143761) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Brezovica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 80 240 €, čo je o 2,5 % menej ako rok predtým (82 280 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 4,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 10 687 € (13,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 51 586 € a vlastné imanie 49 188 € (miera samofinancovania 95,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.