DUOFin Group s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 13 544 | 7 303 | 5 946 | 5 575 | 4 982 | 4 013 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 13 544 | 7 303 | 5 946 | 5 575 | 4 982 | 4 013 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 5 308 | 851 | 0 | 240 | 580 | 340 |
| Základné imanie | 2 500 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 162 | 807 | 300 | -310 | -1 244 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 5 736 | 717 | -507 | -611 | -934 | -729 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 573 | 646 | 646 | 646 | 646 |
| Vlastné imanie spolu | 8 236 | 6 452 | 5 946 | 5 335 | 4 402 | 3 673 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 17 170 | 23 021 | 150 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 6 947 | 1 591 | -411 | -515 | -498 | -292 |
| EBITDA | 6 947 | 1 591 | -411 | -515 | -498 | -292 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 6 947 | 1 567 | -507 | -611 | -594 | -389 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 5 736 | 717 | -507 | -611 | -934 | -729 |
| Osobné náklady | 8 049 | 16 098 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 2 501 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: DUOFin Group s. r. o.
Prehľad
DUOFin Group s. r. o. (IČO 53146042) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Rača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti (SK NACE 6310).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 729 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 4 013 € a vlastné imanie 3 673 € (miera samofinancovania 91,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.