NONSTOP servis s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 4 846 | 6 293 | 5 580 | 8 759 | 7 593 | 8 674 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 1 406 | 1 031 | 656 |
| Spolu majetok | 4 846 | 6 293 | 5 580 | 10 165 | 8 624 | 9 330 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 0 | 1 133 | 227 | 4 580 | 1 242 | 1 624 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -153 | 160 | 353 | 585 | 2 382 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -154 | 313 | 193 | 232 | 1 797 | 324 |
| Vlastné imanie spolu | 4 846 | 5 160 | 5 353 | 5 585 | 7 382 | 7 706 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 3 903 | 26 395 | 23 082 | 19 759 | 17 836 | 21 257 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -118 | 475 | 328 | 396 | 2 226 | 776 |
| EBITDA | -118 | 475 | 328 | 490 | 2 601 | 1 151 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -154 | 369 | 227 | 276 | 2 137 | 664 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -154 | 313 | 193 | 232 | 1 797 | 324 |
| Osobné náklady | 0 | 897 | 1 323 | 1 426 | 2 121 | 2 230 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 94 | 375 | 375 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: NONSTOP servis s. r. o.
Prehľad
NONSTOP servis s. r. o. (IČO 53151631) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Západ. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: oprava a údržba osobných potrieb a potrieb pre domácnosti i. n. (SK NACE 9529). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 21 257 €, čo je o 19,2 % viac ako rok predtým (17 836 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 40,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 324 € (1,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 2 230 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 9 330 € a vlastné imanie 7 706 € (miera samofinancovania 82,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.