MajKafé s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 13 981 | 12 696 | 10 671 | 7 395 | 12 055 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 6 125 | 4 375 | 7 588 | 4 594 | 2 475 |
| Spolu majetok | 5 000 | 20 106 | 17 071 | 18 259 | 11 989 | 14 530 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 0 | 14 157 | 17 383 | 16 607 | 7 817 | 23 970 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 698 | -5 311 | -3 348 | -828 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | 949 | -6 010 | 1 963 | 2 520 | -13 612 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 5 949 | -312 | 1 652 | 4 172 | -9 440 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 61 634 | 69 735 | 106 385 | 120 352 | 118 380 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | 1 586 | -4 902 | 3 941 | 6 595 | -12 953 |
| EBITDA | — | 2 461 | -3 152 | 6 728 | 9 589 | -10 834 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | 949 | -6 010 | 2 267 | 4 558 | -13 729 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 949 | -6 010 | 1 963 | 2 520 | -13 612 |
| Osobné náklady | — | 7 880 | 9 613 | 17 094 | 37 451 | 32 892 |
| Odpisy | — | 875 | 1 750 | 2 787 | 2 994 | 2 119 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MajKafé s. r. o.
Prehľad
MajKafé s. r. o. (IČO 53158466) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Spišská Nová Ves. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných potravinárskych produktov i. n. (SK NACE 1089). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 118 380 €, čo je o 1,6 % menej ako rok predtým (120 352 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 17,7 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 13 612 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 32 892 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-9 440 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.