CK Smajlíkovo, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 16 879 | 16 577 | 15 295 | 29 534 | 21 808 | 62 298 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 100 000 | 97 500 | 95 173 | 95 983 | 99 306 |
| Spolu majetok | 16 879 | 116 577 | 112 795 | 124 707 | 117 791 | 161 604 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 12 000 | 112 231 | 122 675 | 144 085 | 154 079 | 197 051 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -121 | -654 | -14 879 | -24 378 | -41 288 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -121 | -533 | -14 226 | -9 499 | -16 910 | 841 |
| Vlastné imanie spolu | 4 879 | 4 346 | -9 880 | -19 378 | -36 288 | -35 447 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 19 134 | 72 825 | 133 131 | 199 554 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -121 | -473 | -14 130 | -9 190 | -14 514 | 2 368 |
| EBITDA | -121 | -473 | -11 630 | -5 762 | -10 925 | 7 568 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -121 | -533 | -14 226 | -9 499 | -15 950 | 1 801 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -121 | -533 | -14 226 | -9 499 | -16 910 | 841 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 2 500 | 3 428 | 3 589 | 5 200 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: CK Smajlíkovo, s.r.o.
Prehľad
CK Smajlíkovo, s.r.o. (IČO 53175573) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Humenné. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti cestovných kancelárií (SK NACE 7912).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 199 554 €, čo je o 49,9 % viac ako rok predtým (133 131 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 841 € (0,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-35 447 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.