T-TRANS Sped s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 5 904 | 23 133 | 46 848 | 128 318 | 8 069 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 28 000 | 31 683 | 287 783 |
| Spolu majetok | 5 000 | 5 904 | 23 133 | 74 848 | 160 001 | 295 852 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 0 | 2 328 | 18 862 | 12 276 | 27 200 | 30 996 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | -1 424 | -729 | 27 572 | 97 801 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | -1 424 | 695 | 28 301 | 70 229 | 132 055 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 3 576 | 4 271 | 62 572 | 132 801 | 264 856 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 19 451 | 41 185 | 44 000 | 99 500 | 176 295 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | -1 388 | 855 | 33 393 | 89 130 | 167 261 |
| EBITDA | — | -1 388 | 855 | 33 393 | 89 347 | 170 805 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | -1 424 | 755 | 33 295 | 89 033 | 167 165 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | -1 424 | 695 | 28 301 | 70 229 | 132 055 |
| Osobné náklady | — | 744 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | — | 0 | 0 | 0 | 217 | 3 544 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: T-TRANS Sped s. r. o.
Prehľad
T-TRANS Sped s. r. o. (IČO 53175735) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Bátorove Kosihy. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a lízing automobilov a ľahkých motorových vozidiel (SK NACE 7711).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 176 295 €, čo je o 77,2 % viac ako rok predtým (99 500 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 73,5 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 132 055 € (74,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 295 852 € a vlastné imanie 264 856 € (miera samofinancovania 89,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.