AQUARAGAZZI, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2022Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2022
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 8 545 | 20 949 | 64 728 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 000 | 8 545 | 20 949 | 64 728 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 0 | 1 265 | 2 050 | 44 346 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 2 166 | 13 399 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | 2 280 | 11 619 | 1 483 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 114 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 7 280 | 18 899 | 20 382 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 28 410 | 43 704 | 82 850 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | 2 683 | 13 670 | 4 726 |
| EBITDA | — | 2 683 | 13 670 | 4 726 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | 2 682 | 13 670 | 4 549 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 2 280 | 11 619 | 1 483 |
| Osobné náklady | — | 1 374 | 2 034 | 0 |
| Odpisy | — | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: AQUARAGAZZI, s.r.o.
Prehľad
AQUARAGAZZI, s.r.o. (IČO 53177959) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné špecializované dizajnérske činnosti (SK NACE 7414).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2022 boli 82 850 €, čo je o 89,6 % viac ako rok predtým (43 704 €). Od roku 2020 do roku 2022 tržby rástli v priemere o 70,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2022 bol 1 483 € (1,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2022 mala spoločnosť aktíva 64 728 € a vlastné imanie 20 382 € (miera samofinancovania 31,5 %).
Na čo upozorniť
Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2022.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.