SMPI s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 15 368 | 18 078 | 17 362 | 236 548 | 180 664 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 78 694 | 74 481 |
| Spolu majetok | 5 000 | 15 368 | 18 078 | 17 362 | 318 470 | 256 302 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 0 | 10 782 | 12 914 | 20 755 | 334 497 | 304 996 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | -414 | 134 | -8 422 | -21 056 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 0 | -414 | 578 | -8 556 | -12 634 | -32 667 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 29 | 29 | 29 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 4 586 | 5 164 | -3 393 | -16 027 | -48 694 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 50 | 0 | 5 219 | 0 | 321 941 | 1 347 187 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 0 | -405 | 792 | -7 822 | 9 150 | 44 886 |
| EBITDA | 0 | -405 | 792 | -7 822 | 11 392 | 60 387 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 0 | -414 | 625 | -8 556 | 6 453 | 38 207 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 0 | -414 | 578 | -8 556 | -12 634 | -32 667 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 43 235 | 214 594 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 242 | 15 501 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: SMPI s. r. o.
Prehľad
SMPI s. r. o. (IČO 53179781) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 20 – 24 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 347 187 €, čo je o 318 % viac ako rok predtým (321 941 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 669 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 32 667 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 214 594 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-48 694 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.