Immocap Záhradnícka s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 230 000 € (20 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 044 998 | 1 075 288 | 664 016 | 101 118 | 51 000 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 479 097 | 574 593 | 256 203 | -93 942 | -61 730 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -41 725 | 437 372 | 1 011 465 | 1 267 668 | 943 726 |
| Spolu majetok | 6 322 870 | 6 287 075 | 7 353 874 | 8 102 685 | 11 266 742 |
| Záväzky spolu | 5 409 770 | 4 781 957 | 4 187 634 | 5 103 459 | 8 559 246 |
| Vlastné imanie spolu | 742 372 | 1 316 965 | 3 093 168 | 2 999 226 | 2 707 496 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 230 000 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Immocap Záhradnícka s. r. o.
Prehľad
Immocap Záhradnícka s. r. o. (IČO 53180526) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 51 000 €, čo je o 49,6 % menej ako rok predtým (101 118 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 774 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 61 730 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 11 266 742 € a vlastné imanie 2 707 496 € (miera samofinancovania 24,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.