Renegade Network, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 300 | 5 775 | 5 829 | 6 918 | 7 995 | 7 583 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 600 | 1 143 |
| Spolu majetok | 5 300 | 5 775 | 5 829 | 6 918 | 9 595 | 8 726 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 300 | 467 | 1 395 | 3 291 | 3 633 | 3 631 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 308 | -566 | -1 373 | 962 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 0 | 308 | -874 | -807 | 2 335 | -867 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 5 308 | 4 434 | 3 627 | 5 962 | 5 095 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 1 116 | 0 | 7 058 | 3 290 | 579 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 0 | 418 | -637 | -603 | 2 761 | -443 |
| EBITDA | 0 | 418 | -637 | -603 | 2 990 | 14 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 0 | 361 | -874 | -807 | 2 677 | -527 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 0 | 308 | -874 | -807 | 2 335 | -867 |
| Osobné náklady | 0 | 568 | 487 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 229 | 457 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Renegade Network, s. r. o.
Prehľad
Renegade Network, s. r. o. (IČO 53195001) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Martin. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba počítačov a periférnych zariadení (SK NACE 2620).
Osoby
Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 579 €, čo je o 82,4 % menej ako rok predtým (3 290 €). Rok 2025 skončil stratou 867 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 8 726 € a vlastné imanie 5 095 € (miera samofinancovania 58,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.