MP management, s. r. o.Aktívna

IČO 53197534Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2020Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Finančný prehľad

98 440 €+15,8%
Tržby 2025
+2,3%
Priemerný ročný rast 2021–2025
025 tis.50 tis.75 tis.100 tis.20212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Na dividendy rozdelené 26 882 € (38 % z rozdeliteľného zisku).

História
202526 882 €
202448 176 €
202334 240 €
202240 660 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
050 tis.100 tis.150 tis.20212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2021–2025
20212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu56 73522 99052 68937 47545 508
Neobežný majetok spolu71 77462 20648 88840 13256 764
Spolu majetok128 50985 196101 57777 607102 272
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu51 4361 3006 0081 5572 600
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov11 54831 41344 15641 89343 668
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)60 52547 48345 91328 65750 504
Fondy a ostatné vlastné imanie——500500500
Vlastné imanie spolu77 07383 89695 56976 05099 672
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)90 00085 00090 00085 00098 440
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti77 16560 35958 95937 75556 260
EBITDA81 64973 57572 27751 72471 177
Výsledok hospodárenia pred zdanením77 10260 27158 85237 65456 164
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie60 52547 48345 91328 65750 504
Osobné náklady00000
Odpisy4 48413 21613 31813 96914 917
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—40 66034 24048 17626 882

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: MP management, s. r. o.

Prehľad

MP management, s. r. o. (IČO 53197534) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 98 440 €, čo je o 15,8 % viac ako rok predtým (85 000 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 2,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 50 504 € (51,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 102 272 € a vlastné imanie 99 672 € (miera samofinancovania 97,5 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

MP management, s. r. o. – IČO 53197534 — icoprofil.sk