Ha-Kov.sk s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 46 003 | -782 | 7 983 | -7 569 | -5 184 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 23 | 0 |
| Spolu majetok | 46 003 | -782 | 7 983 | -7 546 | -5 184 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 45 253 | 0 | 17 519 | 1 662 | -5 172 |
| Základné imanie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 750 | -782 | -9 536 | -9 208 | -12 |
| Vlastné imanie spolu | 750 | -782 | -9 536 | -9 208 | -12 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 45 724 | 30 218 | 15 775 | 24 553 | 14 932 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 882 | -782 | -9 409 | -8 729 | 493 |
| EBITDA | 882 | -782 | -9 409 | -8 729 | 493 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 882 | -782 | -9 536 | -8 868 | 328 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 750 | -782 | -9 536 | -9 208 | -12 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 3 612 | 3 310 | 63 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 750 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: Ha-Kov.sk s. r. o.
Prehľad
Ha-Kov.sk s. r. o. (IČO 53215028) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Košické Oľšany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 14 932 €, čo je o 39,2 % menej ako rok predtým (24 553 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 24,4 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2021–2025). Rok 2025 skončil stratou 12 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 63 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-12 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.