Kulich Design s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 4 239 | 3 017 | 976 | 1 608 | 2 619 | 2 243 |
| Neobežný majetok spolu | 13 607 | 10 058 | 6 508 | 2 958 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 17 846 | 13 075 | 7 484 | 4 566 | 2 619 | 2 243 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 14 214 | 13 656 | 11 941 | 7 853 | 9 088 | 13 504 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -1 368 | -5 581 | -9 457 | -8 288 | -11 469 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -1 368 | -4 213 | -3 876 | 1 170 | -3 181 | -4 792 |
| Vlastné imanie spolu | 3 632 | -581 | -4 457 | -3 287 | -6 469 | -11 261 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 13 690 | 7 957 | 15 995 | 21 661 | 887 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 368 | -4 200 | -3 867 | 1 186 | -2 838 | -4 196 |
| EBITDA | -776 | -650 | -317 | 4 736 | 120 | -4 196 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -1 368 | -4 213 | -3 876 | 1 170 | -2 841 | -4 452 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 368 | -4 213 | -3 876 | 1 170 | -3 181 | -4 792 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 592 | 3 550 | 3 550 | 3 550 | 2 958 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: Kulich Design s. r. o.
Prehľad
Kulich Design s. r. o. (IČO 53225287) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Bernolákovo. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti interiérového dizajnu (SK NACE 7413).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 887 €, čo je o 95,9 % menej ako rok predtým (21 661 €). Rok 2025 skončil stratou 4 792 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-11 261 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.