Pamätník Novembra 1989, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 5 199 | 4 877 | 5 963 | 5 210 | 81 897 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 199 | 4 877 | 5 963 | 5 210 | 81 897 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 601 | -125 | 176 | 301 | 69 675 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -52 | -402 | 3 | 748 | -130 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -350 | 404 | 784 | -878 | 7 313 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 39 | 39 |
| Vlastné imanie spolu | 4 598 | 5 002 | 5 787 | 4 909 | 12 222 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -350 | 404 | 962 | -545 | 9 217 |
| EBITDA | -350 | 404 | 962 | -545 | 9 217 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -350 | 404 | 960 | -538 | 9 233 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -350 | 404 | 784 | -878 | 7 313 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Pamätník Novembra 1989, s.r.o.
Prehľad
Pamätník Novembra 1989, s.r.o. (IČO 53228553) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 7 313 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 81 897 € a vlastné imanie 12 222 € (miera samofinancovania 14,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.