Webáreň s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 12 853 € (96 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 5 295 | 5 553 | 5 695 | 20 946 | 29 514 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 000 | 5 295 | 5 553 | 5 695 | 20 946 | 29 514 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 200 | 244 | 245 | 278 | 2 592 | 2 671 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -199 | 50 | 283 | 386 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -200 | 250 | 258 | 109 | 12 938 | 21 342 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 25 | 30 | 501 |
| Vlastné imanie spolu | 4 800 | 5 051 | 5 308 | 5 417 | 18 354 | 26 843 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 500 | 560 | 2 088 | 15 858 | 24 669 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -200 | 294 | 303 | 137 | 15 230 | 23 714 |
| EBITDA | -200 | 294 | 303 | 137 | 15 230 | 23 714 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -200 | 294 | 303 | 137 | 15 230 | 23 714 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -200 | 250 | 258 | 109 | 12 938 | 21 342 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 853 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Webáreň s. r. o.
Prehľad
Webáreň s. r. o. (IČO 53236297) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 24 669 €, čo je o 55,6 % viac ako rok predtým (15 858 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 21 342 € (86,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 29 514 € a vlastné imanie 26 843 € (miera samofinancovania 91,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.