TOMICON, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 907 | 6 668 | 49 830 | 34 260 | 37 030 | 29 609 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 26 257 | 18 755 | 11 253 | 3 751 | 0 |
| Spolu majetok | 5 907 | 32 925 | 68 585 | 45 513 | 40 781 | 29 609 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 602 | 20 550 | 49 897 | 26 401 | 21 028 | 5 373 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 305 | 7 375 | 13 372 | 14 112 | 14 753 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 305 | 7 070 | 6 313 | 740 | 641 | 4 483 |
| Vlastné imanie spolu | 5 305 | 12 375 | 18 688 | 19 112 | 19 753 | 24 236 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 11 808 | 53 789 | 123 675 | 111 772 | 191 061 | 132 332 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 454 | 9 312 | 8 926 | 1 539 | 5 365 | 6 000 |
| EBITDA | 454 | 13 063 | 16 428 | 9 041 | 12 867 | 9 751 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 454 | 9 122 | 8 446 | 1 126 | 1 601 | 5 668 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 305 | 7 070 | 6 313 | 740 | 641 | 4 483 |
| Osobné náklady | 505 | 1 881 | 1 947 | 2 271 | 11 732 | 14 086 |
| Odpisy | 0 | 3 751 | 7 502 | 7 502 | 7 502 | 3 751 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: TOMICON, s. r. o.
Prehľad
TOMICON, s. r. o. (IČO 53244851) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: murovanie a murárske práce (SK NACE 4391). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 132 332 €, čo je o 30,7 % menej ako rok predtým (191 061 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 62,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 483 € (3,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 14 086 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 29 609 € a vlastné imanie 24 236 € (miera samofinancovania 81,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.