Get Anchored s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2024
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 5 911 | 5 405 | 7 290 | 11 459 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 1 684 | 1 399 | 1 114 |
| Spolu majetok | 5 000 | 5 911 | 7 089 | 8 689 | 12 573 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 0 | 112 | 624 | 1 374 | 2 920 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 299 | 67 | 1 815 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | 799 | 666 | 1 748 | 2 338 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 5 799 | 6 465 | 7 315 | 9 653 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 2 165 | 7 645 | 9 617 | 10 950 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | 969 | 1 049 | 2 535 | 2 637 |
| EBITDA | — | 969 | 1 073 | 2 820 | 2 922 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | 940 | 784 | 2 057 | 2 759 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 799 | 666 | 1 748 | 2 338 |
| Osobné náklady | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | — | 0 | 24 | 285 | 285 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 898 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Get Anchored s. r. o.
Prehľad
Get Anchored s. r. o. (IČO 53251482) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Lorinčík. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba nástrojov a zariadení na meranie, testovanie a navigovanie (SK NACE 2651).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2024 boli 10 950 €, čo je o 13,9 % viac ako rok predtým (9 617 €). Od roku 2021 do roku 2024 tržby rástli v priemere o 71,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2024). Zisk po zdanení za rok 2024 bol 2 338 € (21,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 12 573 € a vlastné imanie 9 653 € (miera samofinancovania 76,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.