SLOVFLOW s. r. o.Aktívna

IČO 53255542Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2020Bratislava - mestská časť Ružinov

Finančný prehľad

28 201 €+146,0%
Tržby 2025
010 tis.20 tis.30 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
020 tis.40 tis.60 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu4 7784 4276 3659 11714 53337 636
Neobežný majetok spolu000000
Spolu majetok4 7784 4276 3659 11714 53337 636
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu10 90046 92945 57647 57349 19247 494
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov0-11 122-46 296-44 710-43 618-40 321
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-11 122-36 3802 0851 1503 79724 801
Fondy a ostatné vlastné imanie———104162662
Vlastné imanie spolu-6 122-42 502-39 211-38 456-34 659-9 858
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)04 1436 1757 99611 46428 201
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-11 122-36 3043 1582 3994 37625 383
EBITDA-11 122-36 3043 1582 3994 37625 383
Výsledok hospodárenia pred zdanením-11 122-36 3802 2541 3844 13725 141
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-11 122-36 3802 0851 1503 79724 801
Osobné náklady016 3301 062104473405
Odpisy000000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok11

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: SLOVFLOW s. r. o.

Prehľad

SLOVFLOW s. r. o. (IČO 53255542) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: skladovanie a uskladňovanie (SK NACE 5210).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 8 350 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 28 201 €, čo je o 146 % viac ako rok predtým (11 464 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 24 801 € (87,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 405 €.

Na čo upozorniť

Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-9 858 €).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

SLOVFLOW s. r. o. – IČO 53255542 — icoprofil.sk