PS evidence s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 10 976 | 27 112 | 59 789 | 102 296 | 99 841 | 105 879 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 3 721 | 3 064 | 6 593 | 12 849 | 10 078 |
| Spolu majetok | 10 976 | 30 995 | 62 853 | 108 889 | 112 690 | 115 957 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 5 842 | 26 638 | 55 506 | 100 874 | 109 716 | 113 471 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 127 | -650 | 2 340 | 2 941 | -2 098 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 134 | -777 | 2 990 | 668 | -5 041 | -489 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 7 | 7 | 7 | 74 | 73 |
| Vlastné imanie spolu | 5 134 | 4 357 | 7 347 | 8 015 | 2 974 | 2 486 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 23 842 | 107 656 | 166 414 | 205 702 | 284 244 | 474 152 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 173 | -715 | 3 838 | 884 | -3 031 | 1 529 |
| EBITDA | 173 | -496 | 4 495 | 1 600 | -843 | 4 300 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 158 | -777 | 3 785 | 795 | -3 121 | 1 431 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 134 | -777 | 2 990 | 668 | -5 041 | -489 |
| Osobné náklady | 0 | 11 798 | 23 381 | 33 320 | 52 313 | 85 022 |
| Odpisy | 0 | 219 | 657 | 716 | 2 188 | 2 771 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: PS evidence s. r. o.
Prehľad
PS evidence s. r. o. (IČO 53266218) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 474 152 €, čo je o 66,8 % viac ako rok predtým (284 244 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 81,9 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 489 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 85 022 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 115 957 € a vlastné imanie 2 486 € (miera samofinancovania 2,1 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.