TOPHUNT s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 882 | 13 252 | 5 299 | 4 485 | 11 388 | 9 529 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 882 | 13 252 | 5 299 | 4 485 | 11 388 | 9 529 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 422 | 2 254 | 1 264 | 4 465 | 8 604 | 13 654 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 414 | 5 498 | -1 466 | -5 479 | -2 716 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 460 | 5 538 | -6 963 | -4 014 | 2 763 | -6 909 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 46 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 5 460 | 10 998 | 4 035 | 20 | 2 784 | -4 125 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 6 371 | 24 650 | 12 882 | 6 783 | 21 248 | 25 096 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 592 | 6 578 | -6 879 | -3 924 | 3 199 | -6 466 |
| EBITDA | 592 | 6 578 | -6 879 | -3 924 | 3 199 | -6 466 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 592 | 6 550 | -6 963 | -4 014 | 3 103 | -6 569 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 460 | 5 538 | -6 963 | -4 014 | 2 763 | -6 909 |
| Osobné náklady | 0 | 1 254 | 8 409 | 2 212 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: TOPHUNT s. r. o.
Prehľad
TOPHUNT s. r. o. (IČO 53279590) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Topoľčany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 25 096 €, čo je o 18,1 % viac ako rok predtým (21 248 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 31,5 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 6 909 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-4 125 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.