Digi - ConsulTech, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 8 543 | 13 663 | 16 812 | 24 373 | 31 347 | 45 349 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 8 543 | 13 663 | 16 812 | 24 373 | 31 347 | 45 349 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 531 | 1 135 | 762 | 1 443 | 1 419 | -15 573 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 2 512 | 7 027 | 10 550 | 17 430 | 24 429 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 3 012 | 4 516 | 3 523 | 6 880 | 6 998 | 30 993 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 8 012 | 12 528 | 16 050 | 22 930 | 29 928 | 60 922 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 5 800 | 29 520 | 30 900 | 35 498 | 35 963 | 73 708 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 3 553 | 5 594 | 4 215 | 8 179 | 8 312 | 34 521 |
| EBITDA | 3 553 | 5 594 | 4 215 | 8 179 | 8 312 | 34 521 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 3 543 | 5 513 | 4 145 | 8 095 | 8 233 | 34 437 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 3 012 | 4 516 | 3 523 | 6 880 | 6 998 | 30 993 |
| Osobné náklady | 0 | 9 680 | 0 | 8 112 | 0 | 811 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Digi - ConsulTech, s. r. o.
Prehľad
Digi - ConsulTech, s. r. o. (IČO 53298217) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Bernolákovo. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 73 708 €, čo je o 105 % viac ako rok predtým (35 963 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 66,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 30 993 € (42,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 811 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 45 349 € a vlastné imanie 60 922 € (miera samofinancovania 134 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.