Pollák Peter, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 43 677 | 54 244 | 28 030 | 15 377 | 30 893 | 19 569 |
| Neobežný majetok spolu | 5 798 | 23 987 | 41 688 | 28 151 | 34 442 | 16 749 |
| Spolu majetok | 49 475 | 78 231 | 69 718 | 43 528 | 65 335 | 36 318 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 30 942 | 31 166 | 27 874 | 37 532 | 57 329 | 32 852 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 13 533 | 42 065 | 36 844 | -14 004 | -26 994 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 13 533 | 28 532 | -5 221 | -50 848 | -12 990 | -30 440 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 15 000 | 30 000 | 55 900 |
| Vlastné imanie spolu | 18 533 | 47 065 | 41 844 | 5 996 | 8 006 | 3 466 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 40 809 | 315 628 | 285 005 | 29 061 | 19 513 | 42 300 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 15 970 | 36 771 | -4 838 | -50 727 | -12 478 | -29 992 |
| EBITDA | 16 058 | 38 506 | 4 755 | -39 751 | -1 529 | -15 692 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 15 954 | 36 696 | -4 984 | -50 848 | -12 650 | -30 100 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 13 533 | 28 532 | -5 221 | -50 848 | -12 990 | -30 440 |
| Osobné náklady | 788 | 21 432 | 21 078 | 24 266 | 13 350 | 9 540 |
| Odpisy | 88 | 1 735 | 9 593 | 10 976 | 10 949 | 14 300 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Pollák Peter, s. r. o.
Prehľad
Pollák Peter, s. r. o. (IČO 53341759) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Lipany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba surového železa, ocele a ferozliatin (SK NACE 2410). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 42 300 €, čo je o 117 % viac ako rok predtým (19 513 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 0,7 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 30 440 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 9 540 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 36 318 € a vlastné imanie 3 466 € (miera samofinancovania 9,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.